10. Marec 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. A. BAZOVSKÉHO NA AUKCIÁCH SOGY:
22405 EUR /675 000,- Sk Poludnie. 1929. Olej na plátne. 67 x 50 cm. (77. zimná aukcia, 27. 11. 2007)
14273 EUR /430 000,- Sk Na stráži. 1928. Olej na plátne. 78 x 62 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
13609 EUR /410 000,- Sk Na stráži. 1928. Olej na plátne. 78 x 62 cm. (9. jesenná aukcia, 17. 9. 1998)
13609 EUR /410 000,- Sk Žena s húskou. Okolo 1934- 35. Olej, tempera na kartóne. 45 x 30 cm. (83. zimná aukcia, 2. 12. 2008)
12779 EUR /385 000,- Sk V záhrade. 1954. Olej na kartóne. 28,5 x 42 cm. (28. jesenná aukcia, 2. 10. 2001)
10788.02 EUR /325 000,- Sk Červený kohút. Okolo 1955-57. Olej na lepenke. 40 x 27 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
10124 EUR /305 000,- Sk Na salaši. 1955. Olej na kartóne. 28,5 x 58,5 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
Poradové číslo: | 107 |
Vyvolávacia cena: | 5 500 € |
Konečná cena: | 7 200 € |
Rok: okolo 1921-27
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 47,5 x 64 cm
Značené: vľavo dole „Bazovský“