10. Marec 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. HANULU NA AUKCIÁCH SOGY:
3452 EUR/ 104 000,- Sk Malý amor so somárikom. Okolo 1890. Olej na plátne. 50 x 35 cm. (28. jesenná aukcia, 2. 10. 2001)
1195 EUR/ 36 000,- Sk Mužský akt s červenou drapériou. Okolo 1895. Olej na plátne. 55 x 40 cm. (20. letná aukcia, 21. 6. 2000)
929 EUR/ 28 000,- Sk Hlava dievčatka. 1896. Uhoľ, ceruza na papieri. 34 x 30 cm. (83. zimná aukcia, 2. 12. 2008)
763 EUR/ 23 000,- Sk Procesia. 1937. Uhoľ na papieri. 62 x 45 cm. (2. letná aukcia, 7. 5. 1997)
Poradové číslo: | 63 |
Vyvolávacia cena: | 900 € |
Konečná cena: | 900 € |
Rok: okolo 1920
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 26 x 38 cm
Značené: vpravo dole „Hanula“