10. Marec 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY KRESBOVÝCH DIEL J.MUDROCHA NA AUKCIÁCH SOGY:
500 000,- Sk Kytica. 1940-43. Olej na kartóne. 72 x 43 cm. (74. jesenná aukcia, 2. 10. 2007)
350 000,- Sk Kytica lúčnych kvetov v modranskej váze. Okolo 1952-55. Olej na sololite. 64 x 49 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
340 000,- Sk Kytica v ľudovom džbáne. Okolo 1941. Olej na plátne. 70 x 60 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
300 000,- Sk Kytica. 1941. Olej na plátne. 65 x 50 cm. (34. jesenná aukcia, 1. 10. 2002)
278 000,- Sk Ležiaci akt. 1955. Olej na plátne. 72 x 97 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
275 000,- Sk Kytica vo váze. 1944. Olej na kartóne. 60 x 46 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
Poradové číslo: | 132 |
Vyvolávacia cena: | 700 € |
Konečná cena: | 700 € |
Rok: okolo 1940
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 50 x 35 cm
Značené: nie