10. Marec 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY PRÁC NA PAPIERI F. REICHENTÁLA NA AUKCIÁCH SOGY:
40 000,- Sk Harmonikár. Okolo 1935. Kresba farebnými ceruzami, akvarelom na papieri. 60 x 42 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
36 000,- Sk Učiteľ talmundu. Okolo 1935. Litografia kolorovaná akvarelom na papieri. 57 x 42 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
35 000,- Sk Morský útes. Okolo 1920. Tempera na papieri. 21 x 28,5 cm. (58. letná aukcia, 14. 6. 2005)
28 000,- Sk Lyžiarka v žltej baretke. Okolo 1935. Litografia ručne kolorovaná akvarelom na papieri. 61 x 42 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
26 000,- Sk Loďky pri móle. Okolo 1935. Gvaš, tempera na kartóne. 38 x 26 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
Poradové číslo: | 124 |
Vyvolávacia cena: | 400 € |
Konečná cena: | 650 € |
Rok: okolo 1920
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 28 x 39 cm
Značené: vpravo dole „Reichentál“