86. Letná aukcia výtvarných diel a starožitností

09. Jún 2009

Aukcie | 86. Letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL Ž. DUCHAJOVEJ - ŠVEHLOVEJ DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
115 000,- Sk Topole. Okolo 1910-1920. Olej na plátne. 60 x 46 cm. (55. jarná aukcia, 15. 3. 2005)
90 000,- Sk V lese. Okolo 1910-1920. Olej na plátne. 35 x 23 cm. (74. jesenná aukcia, 2. 10. 2007)
27 000,- Sk Pohľad na Bratislavu od Petržalky. Okolo 1940. Akvarel na papieri. 27 x 39 cm. (83. zimná aukcia, 2. 12. 2008)