06. Október 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL P. BARTOŠA DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
1858,00,- € Štvorročné putovanie... 2004-2007. Kombinovaná technika na plátne. 100 x 70 cm. (77. zimná aukcia, 27. 11. 2007)
1493,00,- € Dotyky. 1970. Olej na plátne. 74 x 98 cm. (79. aukcia súčasného slovenského umenia, 20. 5. 2008)
1327,00,- € Novembrová meditácia. 1985-2006. Kombinovaná technika na sololite. 55 x 146 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)
1062,00,- € Jedna pekná noc. 1966. Olejová tempera na kartóne. 70 x 50 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
829,00,- € Inde aj tu. 2002. Olejová tempera na hrubom kartóne. 112 x 56 cm. (64. aukcia súčasného slovenského umenia, 16. 5. 2006)
Poradové číslo: | 355 |
Vyvolávacia cena: | 200 € |
Konečná cena: | 200 € |
Rok: 2009
Technika: kombinácia techník na papieri
Rozmery: 56 x 36,5 cm
Značené: vpravo dole "W. F a P. B. 2009"