88. Aukcia súčasného umenia

27. Október 2009

Aukcie | 88. Aukcia súčasného umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
42 000,- Sk Greenpiece. 2006. Olej, akryl na plátne. 200 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
42 000,- Sk Re. 2008. Akryl, olej na plátne. 100 x 100cm. (82. aukcia súčasného umenia, 28. 10. 2008)
35 000,- Sk US. Olej na plátne. 300 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
35 000,- Sk Dead Horse. 2006. Akryl na plátne. 200 x 200 cm. (64. aukcia súčasného slovenského umenia, 16. 5. 2006)
19 000,- Sk Autoportrét. 2004. Olej na plátne. 200 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
15 000,- Sk Sacra batéria I. 2004. Olej, akryl na plátne. 160 x 120 cm. (50. mimoriadna aukcia, 30. 9. 2004)