01. December 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL I. DÉSI - HUBERA DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
6 140,87,- € Mesto. Okolo 1920. Olej na kartóne. 56 x 40 cm. (68. zimná aukcia, 28. 11. 2006)
1 659,70,- € Kompozícia. Okolo 1920. Olej na kartóne. 40 x 56 cm. (68. zimná aukcia, 28. 11. 2006)
NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL I. DÉSI - HUBERA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
14 251,- EUR Baie. Olej na plátne, 54 x 43 cm. Budapešť 2001
3 392,- EUR Čierne perly, 97 x 68 cm. Budapešť 2005
Poradové číslo: | 346 |
Vyvolávacia cena: | 500 € |
Konečná cena: | 500 € |
Rok: 1935
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 28 x 28 cm
Značené: vpravo hore poločitateľne