01. December 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL V. HLOŽNÍKA DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
29 044,- EUR Mŕtvy klaun. 1944. Olejová tempera na kartóne. 52 x 87 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
17 800,- EUR Cirkus. 1946. Tempera, gvaš na kartóne. 46 x 68 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
9 128,- EUR Pieta. 1946. Akvarel, gvaš na papieri. 38 x 59 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
8 298,- EUR Klaun. Okolo 1939 – 1942. Dvaš, tempera na kartóne. 90 x 62 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
Poradové číslo: | 155 |
Vyvolávacia cena: | 2 000 € |
Konečná cena: | 2 000 € |
Rok: 1976
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 21 x 55 cm
Značené: vpravo dole "V. H. 76"