01. December 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL E. NEVANA DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
345 000,- Sk Ležiaca. 1944. Olej na plátne. 78 x 82 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
195 000,- Sk Vyhnaní. 1943. Olej na dreve. 40 x 52 cm. (16. letná aukcia, 8. 6. 1999)
110 000,- Sk Poloakt. Okolo 1945. Olej na plátne. 51 x 41 cm. (58. letná aukcia, 14. 6. 2005)
Poradové číslo: | 145 |
Vyvolávacia cena: | 1 000 € |
Rok: okolo 1945-48
Technika: pastel, akvarel na papieri
Rozmery: 36 x 24 cm
Značené: vpravo dole "E. Nevan"