01. December 2009
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
48 000,- Sk V kameňolome. Okolo 1940. Akvarel na kartóne. 41 X 50 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
38 000,- Sk Zátišie s ovocím a džbánom. Nedat. Olej na dreve. 12 x 9 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
28 000,- Sk Zátišie s ovocím a kanvicou. Okolo 1920. Olej na plátne. 35 x 43 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
Poradové číslo: | 273 |
Vyvolávacia cena: | 980 € |
Konečná cena: | 1 200 € |
Rok: okolo 1930
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 10,5 x 13 cm
Značené: vľavo hore "Franz Nowak"