89. Zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

01. December 2009

Aukcie | 89. Zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL Š. PROHÁSZKU DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
86 000,- Sk Na trhu v Šamoríne. Okolo 1935. Olej na plátne. 45,5 x 64 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
40 000,- Sk Na dedine pri Šamoríne. Okolo 1935. Tempera na plátne. 30,5 x 45 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
19 000,- Sk Na trhu v Šamoríne II. Okolo 1930. Akvarel na paprieri. 30 x 42 cm. (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)