07. Jún 2011
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 6 400,- € Otáznikový znak II. 1999. Akryl na plátne. 100 x 100 cm. (94. aukcia súčasného umenia, 26. 10. 2010)
5 200,- € Vidiecka krajina. 1964. Olej na plátne. 61 x 70 cm. (89. zimná aukcia, 1. 12. 2009)
5 145,06,- € Znamenia. 2000. Akryl na plátne. 130 x 130 cm. (82. aukcia súčasného umenia, 28. 10. 2008)
4 500,- € Nová vážnosť b. H. 1990. Kombinovaná technika na textile. 60 x 60 cm. (85. aukcia súčasného slovenského umenia, 18. 5. 2009)
4 315,21,- € Znaky II. Okolo 1975. Olejová tempera na sololite. 72 x 58 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
4 000,- € Výlet. 1967. Olej, latex, koláž na plátne. 55 x 41 cm. (95. zimná aukcia, 7. 12. 2010)
3 485,36,- € Bratislava. 1985. Tempera na preglejke. 50 x 70 cm. (82. aukcia súčasného umenia, 28. 10. 2008)
Poradové číslo: | 437 |
Vyvolávacia cena: | 900 € |
Konečná cena: | 4 800 € |
Rok: 1967
Technika: olej na umakarte
Rozmery: 60 x 55 cm
Značené: Značené vpravo dole "Július Koller 1967"
Ďalšie vlastnosti: Na zadnej strane popiska autorovou rukou