99. jesenná aukcia výtvarných diel

04. Október 2011

Aukcie | 99. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 500,- EUR Dvojaký pohľad. 1987. Olej na plátne. 90 x 60 cm. (94. aukcia súčasného umenia, 26. 10. 2010)
1493,73,- EUR Z cyklu Homo Ludens. 1987. Olej, kombinácia techník na sololite. 150 x 120 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
1493,73,- EUR Z cyklu Rozpaky. 1988. Olej, kombinácia techník na sololite. 150 x 120 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
1261,37,- EUR Modrá Venuša. 1986. Olej na plátne. 85 x 85 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
1261,37,- EUR Bolesť v podživotnej veľkosti, z cyklu Bremeno. 1977-92. Olej na plátne. 76 x 98 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)