99. jesenná aukcia výtvarných diel

04. Október 2011

Aukcie | 99. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 958,44,- EUR Zámocké schody v Bratislave. Okolo 1920. Akvarel na papieri. 36 x 28 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
1 750,- EUR Saint Martin v Paríži. 1923. Olej na kartóne. 33 x 23 cm. (93. jesenná aukcia, 5. 10. 2010)
1 593,31,- EUR Rozhovor. 1928. Olej na plátne. 72 x 100 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
1 593,31,- EUR Poľné kvety vo váze. Okolo 1940. Olej na kartóne. 35 x 37 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
1 526,92,- EUR Kytica poľných kvetov. 1945. Olej na dreve. 36 x 46 cm. (72. letná aukcia, 12. 6. 2007)
1 493,73,- EUR Kytica. 1948. Akvarel na papieri. 17 x 23 cm (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
1 493,73,- EUR Z lesa. Okolo 1930. Olej na plátne, dublované na kartóne. 39 x 43 cm. (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)