99. jesenná aukcia výtvarných diel

04. Október 2011

Aukcie | 99. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 663,88,- EUR Dynamická kompozícia. Okolo 1980. Olej na plátne. 136 x 218 cm. (74. jesenná aukcia, 2. 10. 2007)
464,71,- EUR Siesta v modrom. 1989. Akryl na kartóne. 52 x 55 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)
200,- EUR Poloprofil. 1961. Olej na kartóne. 29 x 19 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
100,- EUR Sediaca. Okéolo 1960. Akvarel na papieri. 40 x 28 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)