107. večerná aukcia

Aukcie | 107. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 54 000,- € Starena. Okolo 1880.. Olej, plátno, drevo. 130 x 109 cm. Značené vpravo dole "Mednyánszky". (104. večerná aukcia - Mednyánszky zo zbierky Dr. Lea Ringwalda, 29.05.2012)
34 853,61,- € Sediaci tulák. Okolo 1895. Olej na plátne, dublované. 59 x 73 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
10 000,- € Chlapec v klobúku. Okolo 1885.. Olej, plátno . 56 x 45 cm. Značené vpravo dole "Mednyánszky". (104. večerná aukcia - Mednyánszky zo zbierky Dr. Lea Ringwalda, 29.05.2012)
9 792,21,- € Chlapec v klobúku. Okolo 1885. Olej na plátne. 45 x 35,5 cm. (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)
9 000,- € Cigán v uniforme. Okolo 1880. Olej, plátno. 40 x 34 cm. Neznačené. (104. večerná aukcia - Mednyánszky zo zbierky Dr. Lea Ringwalda, 29.05.2012)