04. December 2012, 17:00
Biografia: Jaroslav Šulek sa narodil 13. 4. 1978 v Lučenci.1996-2001 študoval na Katedre výtvarných umení FHV UMB B.Bystrica (ateliér kresby a grafiky: Prof. Stanislav Balko, ateliér maľby: Š. Balázs PhD). Usporiadal viac ako 20 samostatných výstav na území Slovenska. 2004 - Slovenská Národná Galéria - Zvolenský zámok. Zahraničné výstavy: Karlovy Vary, Ostrava, Praha, Mníchov, Berlín, Maastricht, Veliko Turnovo, Monaco, Paríž , Londýn, Las Vegas, Dubai. Zastúpenie v zbierkach: Museum of modern art (Monaco), zbierka kultúrneho centra a nadácie Lorda Eastleigha (Monaco, Paríž), zbierka šejka Al Zayeda - S.A.E., zbierka Kultúrneho centra Madame Ch. Peugeot (Paríž). Ocenenia: 2004 - EURÓPSKA MEDAILA FRANZA KAFKU ZA UMENIE, Karlovy Vary; 2004 - CERTIFIKÁT ZA KVALITU TVORBY, Museum of Modern Art Monaco, 2005 - PURPUROVÁ MEDAILA, Federácia Národnej kultúry Francúzska, Paríž 2005 - SVETOVÁ CENA SALVADORA DALÍHO, Alliance of Salvador Dalí International 2006 - ZLATÉ PLÁTNO, European Art Group, Paríž, 2010 - PERLA DELL ADRIATICO, Grottamare, 2010 - SAN CRISPINO, Porto Sant´Elpidio - špeciálna cena kritiky.
Poradové číslo: | 68 |
Vyvolávacia cena: | 7 000 € |
Konečná cena: | 7 000 € |
Rok: 2011
Technika: Akryl, olej, kombinácia techník na plátne
Rozmery: 70 x 60 cm.
Značené: Značené vpravo dole "Šulek 2011"