12. Október 2004
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL V. BELÁNYIHO NA AUKCIÁCH SOGY:
58 000,- Sk Veľká kytica. Okolo 1910. Olej na plátne. 100 x 68 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
27 000,- Sk Kúpajúce sa. Okolo 1940. Kresba perom, tušom, štetcom, akvarelom na papieri. 42 x 29 cm. (37. jarná aukcia, 18. 3. 2003)
Poradové číslo: | 31 |
Vyvolávacia cena: | 830 € |
Konečná cena: | 664 € |
Rok: 1910
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 34 x 49 cm
Značené: vpravo dole „Belányi“