29. November 2005
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. R. MOILLIETA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
89 183,- EUR Arabský tanec. Olej na plátne. 38 x 46 cm. Bern 1990
17 017,- EUR Riečny prístav. Akvarel na papieri. 37 x 47 cm. Zürich 2001
17 017,- EUR „Rivaz“. Akvarel na papieri. 24 x 31 cm. Zürich 2001
Poradové číslo: | 225 |
Vyvolávacia cena: | 13 112 € |
Konečná cena: | 14 771 € |
Rok: po 1945
Technika: olej na plátne
Rozmery: 54,5 x 49,7 cm
Značené: vpravo dole „Moilliet“