08. Marec 2011
Poradové číslo: | 72 |
Vyvolávacia cena: | 2 500 € |
Rok: 1731
Technika: olej na plátne, dublované
Rozmery: 87 x 76 cm
Značené: Podľa informácie majiteľa dielo bolo značené a datované na pôvodnom plátne, ktoré reštaurátor SNG, akad. mal. Jozef Beňušík okolo roku 1970 dubloval novým plátnom.